Firma Nowy Styl - wyjątkowy sukces

9 czerwca 2015

nowy styl Nowy Styl to firma, która doskonale rozwija się na gruncie firm meblarskich na świecie. W sprzedaży znajdują się nowoczesne meble biurowe oraz krzesła, która mogą mieć różnorakie zastosowanie. W tej chwili produkty firmy trafiają już do 60 krajów na całym świecie. Jest to przykład sukcesu naszych rodaków na światowym rynku. Firma jest bardzo mocno otwarta na oczekiwania swoich klientów. Dlatego tworząc swoje produkty stara się również mocno dbać o środowisko, w którym działa. To sprawiło, że zaczęła również działalność społeczną, która ma sprawić, że będzie można dbać o środowisko naturalne. Nowy Styl od samego początku jest zarządzany przez dwóch braci: Adam Krzanowski jest prezesem Zarządu a Jerzy Krzanowski Wiceprezesem oraz zajmuje się sprawami inwestycji i zakupów.

1990

W tym roku rozpoczął się proces prowadzący do stworzenia nowej firmy. Adam Krzanowski przebywając w USA pracuje u producenta krzeseł firmy Wythe i tam poznaje zasady prowadzenia takiej firmy.

1991

Gdy Adam zdobywa doświadczenie w Stanach Jerzy już przygotowuje w Polsce podwaliny pod Nowy Styl.

1992

Powstaje w nowa firma Nowy Styl, a w Krośnie wyprodukowane zostaje pierwsze krzesło tej marki Na początku firma dostaje wsparcie od Henry’ego Sterna, u którego pracował Adam Krzanowski. On inspiruje ich do założenia fabryki oraz pomaga zdobyć dostawców. Tak powstają pierwsze krzesła, a w firmie pracuje 7 osób.

1993

Już rok później w firmie pracuje aż 100 osób, a w sprzedaży znajduje się 7 krzeseł.

2000

W roku 2000 następuje sprzedaż pierwszego miliona krzeseł. 

2006

Produkcja krzeseł na stadiony jest w ofercie od 1997 roku, jednak od 2006 sprzedawane są pod hasłem Forum Seating, a w 2010 roku w czasie mistrzostwa świata w RPA na dwóch stadionach pojawiają się krzesła polskiej firmy.

2012

Kolejny sportowy sukces - na stadionach Euro 2012 oraz Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Londynie kibice siedzą na krzesłach firmy Nowy styl

Firma działa już na 6 kontynentach i ma ponad 60 krajów, w których pojawiają się jej produkty. W sumie stworzono już ponad 60 milionów krzeseł a produkcja ma powierzchnię 210 tys metrów kwadratowych. W biurach na całym świecie mamy krzesła firmy Nowy Styl. Obecnie firma jest już liderem branży meblarskiej w Polsce i ma doskonałą kondycje finansową. Sprzedaż jest na poziomie 320 344 tys. zł a netto firma zyskuje 14 662 000 złote. W firmie nie ma mowy o żadnych finansowych zaległościach i jej finanse działają na najwyższym poziomie płynności.